Zápisníky

Rychlé náhledy: Přehled velikostí zápisníků  | Vnitřní kapsa, poutko na pero a gumička


Velikosti zápisníků — Hledáte malý zápisník–notýsek do kapsy nebo potřebujete více místa? Máme pro Vás obojí. Malý kapesní formát (S) (cca A6), který padne do každé kapsy i středně velký formát (M) (cca A5), který Vám umožní se více rozepsat. Můžete si také vybrat ze zápisníků v prodlouženém kapesním čtvercovém formátu (S+), do nichž se dobře píše i kreslí.

Kapsa uvnitř, poutko na pero a gumička — Účtenky, vizitky, jízdenky, papírky s poznámkami... kam s nimi? Dejte si je do praktické vnitřní kapsy. Gumička se postará o to, aby jste je z diáře nevytratili. A co pero, kam se zase podělo? Žádný strach, máte ho v poutku, v nerozlučném spojení s Vaším diářem.

Zápisníky vyrobené lidmi — Znáte ten pocit, když se Vám podaří něco vyrobit vlastníma rukama? Naše zápisníky vyrábíme ručně ve vlastní knihařské dílně a dbáme přitom na precizní řemeslné zpracování. Dílna SKOBA je chráněná, proto jsme schopni Vám diáře prodat či na zakázku vyrobit v rámci náhradního plnění.

Ekologicky šetrné zápisníky — Máme rádi přírodu. Proto jsme pro naše zápisníky vybrali kvalitní papír s ekologickými certifikacemi PEFC a FSC, potahujeme starými recyklovanými materiály a používáme ekologicky šetrné výrobní postupy.

Výpis níže zobrazuje všechny naše zápisníky. Pro zúžení výběru prosím použijte filtry VELIKOST (kapesní a střední) či POTAH (typ použitého recyklovaného potahu).

 
249
3291249329
Potah
Velikost
Vnitřní blok

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem