Diáře

Rychlé náhledy: Vnitřní uspořádání diářů 2018  | Přehled velikostí diářů  | Vnitřní kapsa, poutko na pero a gumička


Vnitřní uspořádání diářů 2018 — „To jsou pěkné diáře, můžu se podívat dovnitř?“ Opravdu, tuhle otázku jsme už slyšeli mnohokrát.„Ano, samozřejmě, podívejte se,“ můžeme odpovědět i zde díky náhledu vnitřního uspořádání diářů SKOBA 2018.

Velikosti diářů — Hledáte šikovný diář do kapsy nebo potřebujete více místa? Máme pro Vás obojí. Malý kapesní formát (S) (cca A6), který padne do každé kapsy i středně velký formát (M) (cca A5), který Vám umožní se více rozepsat. 

Rozsah kalendária — Rok 2018 má 12 měsíců, ale náše diáře jich mají 14. A to proto, že začínají 27. 11. 2017 (to abyste nemuseli čekat a mohli diář používat už před koncem roku) a končí 3. 2. 2019 (to abyste v roce 2018 mohli plánovat i začátek roku 2019).

Kapsa uvnitř, poutko na pero a gumička — Účtenky, vizitky, jízdenky, papírky s poznámkami... kam s nimi? Dejte si je do praktické vnitřní kapsy. Gumička se postará o to, aby jste je z diáře nevytratili. A co pero, kam se zase podělo? Žádný strach, máte ho v poutku, v nerozlučném spojení s Vaším diářem.

Diáře vyrobené lidmi — Znáte ten pocit, když se Vám podaří něco vyrobit vlastníma rukama? Naše diáře vyrábíme ručně ve vlastní knihařské dílně a dbáme přitom na precizní řemeslné zpracování. Dílna SKOBA je chráněná, proto jsme schopni Vám diáře prodat či na zakázku vyrobit v rámci náhradního plnění.

Ekologicky šetrné diáře — Máme rádi přírodu. Proto jsme pro naše diáře vybrali kvalitní papír s ekologickými certifikacemi PEFC a FSC, diáře potahujeme starými recyklovanými materiály a používáme ekologicky šetrné výrobní postupy.

Výpis níže zobrazuje všechny naše diáře. Pro zúžení výběru prosím použijte filtry VELIKOST (kapesní a střední) či POTAH (typ použitého recyklovaného potahu).

 
99
349199349
Potah
Vazba
Velikost
Vnitřní blok

Stránka 1 z 6 - 182 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 182 položek celkem