Skicáky


Velikosti skicáků — Hledáte menší skicák, který nezabere tolik místa v tašce nebo oceníte větší originální čtvercový formát? Skicáky vyrábíme ve velikosti kapesní "prodloužné" (S+) a střední "prodloužené" (M+), obojí čtvercového formátu.

Kvalitní papír vyšší gramáže — pro vnitřní šitý blok jsme zvolili kvalitní papír, který má pro Vaše skicování vhodný povrch i tloušťku.

Skicáky vyrobené lidmi — Znáte ten pocit, když se Vám podaří něco vyrobit vlastníma rukama? Naše skicáky vyrábíme ručně ve vlastní knihařské dílně a dbáme přitom na precizní řemeslné zpracování. Dílna SKOBA je chráněná, proto jsme schopni Vám skicáky prodat či na zakázku vyrobit v rámci náhradního plnění.

Ekologicky šetrné skicáky — Máme rádi přírodu. Proto jsme pro naše skicáky vybrali 100% recyklovaný papír, potahujeme starými recyklovanými materiály a používáme ekologicky šetrné výrobní postupy.

Výpis níže zobrazuje všechny naše skicáky. Pro zúžení výběru prosím použijte filtry VELIKOST (střední a střední+ čtevrcový) či POTAH (typ použitého recyklovaného potahu).

 
249
3791249379
Potah
Velikost

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem